деревообробної промисловості України
Об’єднання учасників будівельного ринку
Про кластер
(01)
ОСНОВНА ІДЕЯ
Ми об’єднуємо учасників будівельного ринку деревообробної промисловості України, які прагнуть спільно вирішити питання відбудови країни, впровадження інновацій у галузі та розвитку експорту дерев’яних будинків на європейський та світовий ринки.
Ми створили кластер UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER для вирішення таких питань, як підтримка української економіки та сталого майбутнього на основі ЦСР:
1
2
3
ПІДТРИМКА УКРАЇНЦІВ
■ Проекти допомоги українським біженцям та ТПО в Україні та за її межами.
■ Будівництво соціального житла для ВПО, що особливо актуально сьогодні, коли мільйони українців залишилися без даху над головою.
ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ
■ GR проекти для відновлення України.
■ Консолідація виробничих, інтелектуальних та управлінських ресурсів для
відновлення та реконструкції нашої країни за допомогою стійких технологій.
ЗМІЦНЕННЯ ЕКСПОРТУ
■ Експорт дерев'яних будинків.
■ Сприяння експортній орієнтації, стимулювання виробників, підвищення експортного потенціалу галузі.
■ Участь у міжнародних виставках.
(02)
МЕТА ОРГАНІЗАЦІЇ
Україна має величезний експортний і технологічний потенціал із загалом понад 70 виробництвами збірних дерев’яних будинків і CIP-панелей. Україна динамічно заміщує деревину з Росії та Білорусі, експорт українських будинків стає світовим трендом.
Факт №1
Факт №2
Деревина є одним із основних видів експорту України, займаючи шосте місце серед усіх експортованих Україною товарів. Так, у 2021 році ми експортували деревини та її похідних на 2,01 млрд доларів
Факт №3
Факт №4
У зв’язку з міжнародною військовою агресією Росії та Білорусі та введеними проти них економічними санкціями країни-імпортери вимушені шукати нові джерела постачання деревини та меблів
Фінляндія, Литва, Латвія, Польща, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Велика Британія та США, зіткнуться з тим, що їхня власна лісопродукція може подорожчати через втрату постачальників і необхідність переорієнтації на нових.
Експорт
(03)
НОВІ МОЖЛИВОСТІ для UA
(04)
АНАЛІТИЧНІ ДАНІ
Розділяєте наші цілі та прагнете вийти на міжнародний ринок?
Заповніть форму нижче і ми розповімо вам деталі
Наші проекти
(05)
ДІЯЛЬНІСТЬ КЛАСТЕРУ
Проект №1
2022
Створення маркетплейсу дерев’яних будинків «Budmall Center»
Команда
(06)
НАШІ ЛЮДИ
ТАРАС ДЕМКУРА
Член ради засновникiв компанії Amway, кандидат економічних наук, віце - президент Українського національного комітету Мiжнародної торгової палати (ICC Ukraine), старший віце - президент Національної туристичної організації України. Засновник Budmall Center.
АНДРІЙ ДЛІГАЧ
Засновник та генеральний директор Advanter Group. Член рад директорів Інституту цифрової трансформацiї тa SingularityU Kyiv. СЕО мiжнародного агентства Luniter з усунення несправностей у Центральній та Східній Європі.
ОЛЕКСАНДР ВЕРНИК
Серiйний підприємець. Творець центру підтримки підприємництва Дiя. Бiзнес Одеса. Співзасновник галереl ZMIST та будiвельноï компанії Atmosphera. Співзасновник I керівник дослiджень розробок у ТВТ.
ІЛЛЯ ГЗОЇМ
Вiце - президент ICC Ukraine (BcecBiтньоï торговоï палати) з міжнародного маркетингу та торгівлі. Член Ради експортерів та інвесторів України (МЗС України). Керуючий партнер Advanter International. Співзасновник SKY Marketing Group (центр бiзнес - комунікацій ІСС у Великобританії)
План діяльності
(07)
ДОРОЖНЯ КАРТА
01
02
• суб'єктивізація національно промисловості
КРОК
КРОК
• консолідацiя та сегментацiя виробничих потужностей украïнського виробника
КРОК
КРОК
• пул проектів для GR проектів і грантiв

• участь у міжнародних виставках, виготовлення будинків для українських біженців, прототипування та стандартизація виробництва
03
04
Ми відкриті до співпраці в проектах допомоги • експорту • внутрішніх та зовнішніх проектах розвитку та відновлення в Україні для біженців та ТПО.
THE CLUSTER • UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER • UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER • UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER • UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER • UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER • UKRAINIAN WOODEN HOUSES
Зв'язок із нами
(8)
КОНТАКТИ
© 2022
UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER