>
1
2
3
Створення сталого світового бренду UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER, як партнера у реалізації кращих світових архітектурних проектів з дерева
СТВОРЮЄМО СВІТОВЕ ІМ'Я
Суб'єктивізація галузі через діалог з владою та бізнесом з метою заміщення імпорта та енергоефективних рішень
РОЗВИВАЄМО ГАЛУЗЬ
Консолідація виробничого та наукового потенціалу українських виробників дерев'яних будинків, архітекторів з метою створення можливостей для розвитку стійкої та інноваційної галузі
ОБ'ЄДНУЄМО УЧАСТНИКІВ
Наша міссія
Стати одною з найбільш впливових галузей з деревообробки з метою підтримки економіки України та подолання соціально-економічної кризи.
Про нас
Ми створили кластер для вирішення таких питань, як підтримка української економіки та сталого майбутнього на основі ЦСР. Завдяки співпраці більше ніж 100 виробників дерев'яних будинків, ми будемо здатні разом реалізувати масштабні проекти відбудови. Загальні потужності виробництва та монтажу галузі складають наразі більше 25.000 м2 готових будівель.
UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER
об'єднує учасників будівельного ринку деревообробної промисловості України, які прагнуть спільно вирішити питання відбудови країни, впровадження інновацій у галузі та розвитку експорту дерев'яних будинків на європейський та світовий ринки.
Що дає членство
01
Отримання більшої кількості замовлень через внутрішні та експортні проекти
02
Консолідація виробничих потужностей учасників галузі заради вирішення масштабних задач, як великі контракти ти співпраця з країною в рамках проектів Ukraine Recovery
03
Коллаборації, локальні та міжнародні стійкі партнерства
04
Отримання інвестицій та впровадження інновацій в галузі
05
Діалог з владою заради вирішення спільних питаннь галузі
06
Єдині стандарти якості та здорова конкуренція
07
Участь у міжнародних виставках та подіях та просування міжнародного бренду “UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER”, як сталого та надійного партнера
08
Підвищення якості виробництва завдяки обміну ресурсами та знаннями
09
Створення нових робочих місць
10
Внесення вкладу в економіку України

Ви виробник, експортер, інвестор?

Заповніть форму нижче та дізнайтеся про переваги та умови участі у UKRAINIAN WOODEN HOUSES CLUSTER
Команда
АНДРІЙ ДЛІГАЧ
Засновник та генеральний директор Advanter Group. Член рад директорів Інституту цифрової трансформацiї тa SingularityU Kyiv. СЕО мiжнародного агентства Luniter з усунення несправностей у Центральній та Східній Європі.
ОЛЕКСАНДР ВЕРНИК
Серiйний підприємець. Творець центру підтримки підприємництва Дiя. Бiзнес Одеса. Співзасновник галереl ZMIST та будiвельноï компанії Atmosphera. Співзасновник I керівник дослiджень розробок у ТВТ.
ІЛЛЯ ГЗОЇМ
Віце - президент Українського національного комітету Мiжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з міжнародної торгівлі. Член Ради експортерів та інвесторів України (МЗС України). Керуючий партнер Advanter International. Співзасновник экспортного консолідатора Wood Mall.
ТАРАС ДЕМКУРА
Член ради засновникiв компанії Amway, кандидат економічних наук, віце - президент Українського національного комітету Мiжнародної торгової палати (ICC Ukraine), старший віце - президент Національної туристичної організації України. Засновник Budmall Center.
ОЛЕНА КОРОБЕНКО
Президент ГС «Український ВудХауз Кластер».
АНАТОЛІЙ ЄКСАРЕВ
Головний архітектор.
Засновник DEKART STUDIO.
План діяльності
• консолідацiя та сегментацiя виробничих потужностей украïнського виробника
КРОК
01
КРОК
• суб'єктивізація національної промисловості
02
03
• пул проектів для GR проектів і грантiв
КРОК
04
• участь у міжнародних виставках, виготовлення будинків для українських біженців, прототипування та стандартизація виробництва
КРОК
Аналітика ринку
Деревина є одним із основних видів експорту України, займаючи шосте місце серед усіх експортованих Україною товарів. Так, у 2021 році ми експортували деревини та її похідних на 2,01 млрд доларів
Факт №1
Факт №2
Україна має величезний експортний і технологічний потенціал із загалом понад 70 виробництвами збірних дерев’яних будинків і CIP-панелей. Україна динамічно заміщує деревину з Росії та Білорусі, експорт українських будинків стає світовим трендом.
У зв’язку з міжнародною військовою агресією Росії та Білорусі та введеними проти них економічними санкціями країни-імпортери вимушені шукати нові джерела постачання деревини та меблів.
Факт №3
Фінляндія, Литва, Латвія, Польща, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Велика Британія та США, зіткнуться з тим, що їхня власна лісопродукція може подорожчати через втрату постачальників і необхідність переорієнтації на нових.
Факт №4
Ознайомтеся із повними результатами дослідження деревообробного ринку.
Також, у презентації ви знайдете аналіз нових можливостей та стратегії для України.
Наші проекти
Проект №1
2022
Виробництво будинків для тимчасово переміщених осіб (ТПО)
Зв'язок із нами
© 2022